Tabulka výsledků

Sezóna / turnaj

Sezona 2018/2019

# Jméno Bydliště Celkem1. tur.2. tur.3. tur.4. tur.5. tur.6. tur.7. tur.8. tur.9. tur.
# Jméno Bydliště Celkem1. tur.2. tur.3. tur.4. tur.5. tur.6. tur.7. tur.8. tur.9. tur.
1.Kolaja RadimBoršice280,923,136,131,133,128,128,130,134,137,1
2.Sonntag JiříBuchlovice278,938,133,130,125,133,128,130,130,131,1
3.Hikl KarelBoršice260,824,129,10,035,131,137,135,135,134,1
4.Horák MiroslavBuchlovice257,932,129,135,130,126,125,129,127,124,1
5.Fridrich PavelUh. Hradiště248,934,117,128,129,136,130,125,124,125,1
6.Fryšták MiroslavBoršice245,830,10,032,136,129,121,133,128,136,1
7.Kamenický PetrBuchlovice237,927,126,136,127,135,117,127,114,128,1
8.Lavička LiborStřílky234,921,122,125,128,129,131,126,125,127,1
9.Lavičková MilanaStřílky193,921,123,123,123,117,127,122,116,121,1
10.Tomášů Milan st.St. Město188,922,116,126,129,125,120,114,118,118,1
11.Struhárová LenkaUh. Brod172,819,122,122,122,10,025,121,121,120,1
12.Janík JaroslavBoršice156,625,136,128,124,120,10,00,00,023,1
13.Poláková RenataUh. Hradiště132,80,011,119,117,115,115,124,112,119,1
14.Tomášů Milan ml.St. Město129,60,013,117,10,00,023,120,127,129,1
15.Polák PetrUh. Hradiště114,80,012,116,116,122,110,110,115,113,1
16.Horáková AlenaBuchlovice109,40,027,10,00,00,036,123,123,10,0
17.Řihák KarelBuchlovice105,516,127,10,00,00,018,118,10,026,1
18.Johaník VojtěchUh. Hradiště104,59,10,021,120,10,00,037,117,10,0
19.Dratva VojtěchUh. Hradiště102,70,010,10,014,121,116,117,110,114,1
20.Fridrich DenisUh. Hradiště94,515,130,10,013,119,10,00,00,017,1
21.Barčík JiříDrslavice82,40,00,015,10,00,032,115,120,10,0
22.Bukvald TomášBoršice78,426,19,125,10,00,00,018,10,00,0
23.Čagánek PetrBoršice75,512,18,120,10,024,10,011,10,00,0
24.Psotková KristýnaSt. Město75,413,120,10,00,00,019,10,023,10,0
25.Jiří B. (#11)Bez souhl.*70,329,10,00,019,10,022,10,00,00,0
26.Frühaufová JanaUh. Hradiště61,231,10,00,00,00,00,00,030,10,0
27.Tomášů PavelBoršice55,218,10,00,00,00,00,00,037,10,0
28.Fridrichová MonikaUh. Hradiště54,40,00,00,00,00,014,113,111,116,1
29.Psotka Stanislav ml.St. Město51,47,118,10,00,00,013,10,013,10,0
30.Psotka StanislavSt. Město49,410,119,10,00,00,011,10,09,10,0
31.Jiří K. (#50)Bez souhl.*41,20,00,00,00,00,00,00,019,122,1
32.Kotásek Michal st. Uh. Hradiště38,20,00,00,015,123,10,00,00,00,0
33.Fridrich JakubUh. Hradiště34,20,00,018,10,00,00,016,10,00,0
34.Hladký RadekBoršice28,214,114,10,00,00,00,00,00,00,0
35.Ketmanová IvanaUh. Hradiště24,20,00,00,00,00,012,112,10,00,0
36.Bukvald JiříPolešovice24,10,024,10,00,00,00,00,00,00,0
37.Psotková MiroslavaSt. Město23,28,115,10,00,00,00,00,00,00,0
38.Mirek K. (#74)Bez souhl.*21,10,00,00,021,10,00,00,00,00,0
39. - 41.Bedřich B. (#5)Bez souhl.*18,118,10,00,00,00,00,00,00,00,0
39. - 41.Arnošt Poláček. (#178)Bez souhl.*18,10,00,00,018,10,00,00,00,00,0
39. - 41.Fornůsek PetrPodoli 25118,10,00,00,00,018,10,00,00,00,0
42.Sova Dagmar Sady16,10,00,00,00,016,10,00,00,00,0
43.Jakub J. (#40)Bez souhl.*15,10,00,00,00,00,00,00,00,015,1
44.Jan Ř. (#162)Bez souhl.*11,111,10,00,00,00,00,00,00,00,0
*Bez souhl. : Značí, že nebyl udělen souhlas v souladu s GDPR, z tohoto důvodu není možno uchovávat celé jméno a bydliště.